fbpx

A New Times Racing magyar származású amerikai pilótája felemás hétvégét zárt Imolán

Maxwell Tóth izgatottan érkezett kedvenc pályájára, végül nem minden úgy sikerült, ahogy szerette volna.

A CIV bajnokság 5. és 6. fordulójának hétvégéjén nagyon meleg volt az imolai versenypályán, ahol az NTR fiatal pilótája a Moto3-as széria szombati, első versenyén a 17. helyről indulva feltornázta magát a 11. pozícióba, ahol célba is ért.

Vasárnap egy warm up és egy verseny várt Max-ra, aki az utolsó körig brilírozott! Magabiztosan és pontosan motorozott, parázs csatákban diadalmaskodott, majd az utolsó kanyarban belement egy kockázatos előzésbe, ahol a 14. pozíció volt a tét. Sajnos megdobta a rázókő, és nem tudta összeszedni a technikát. Nem lett komolyabb baja, és már várja a vallelungai hétvégét.

Csapata meg volt elégedve a hétvégén mutatott teljesítményével, mivel fokozatosan gyorsulva betartotta csapata utasításait és szépen jött felfele.

Forrás: Háfra Zsolt / Tóth Krisztián Márk / RXP-Sic 58 Magyarország – Racevloggers.hu